| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Βαθμός επεξεργασίας επιφανειών | ≥SA2.5 |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 110-2200mm |
| Ικανότητα | 160-200 kg/ώρα |
| Υλικό αγωγών | HDPE |
| Συνολική ισχύς | 200 KW |
| Raw Materials | PE80, PE100 |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum |
| Application | Produce Water-Supply Gas-Supply Pressure Pipe |
| Pipe diameter specification | 20-2200mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
| Βίδα | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Πλαστικό σωλήνα |
| Χρησιμοποιώ | Κεντρική θέρμανση, κιβώτιο ψύξης και φυσικού αερίου |
| Μέθοδος κοπής | Κοπή χωρίς τσιπ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| After-sales Service | After-sales Service |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
| Raw Material | PE |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Delivery Time | 60 Days |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, δωρεάν τεχνική υποστήριξη |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κόψη |
| Τύπος μετάδοσης | Ακαμπτος |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασμένα | ταινία |
|---|---|
| Τοποθεσία | Εσωτερικά |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενή βαθμολόγηση |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | φ20-φ1200mm |
| Χρήση | Διοχέτευση νερού/αερίου/πετρελαίου |
| Προδιαγραφές | ΠΕ-960 |
|---|---|
| Κύριος εξωθητής | 150 |
| Διάμετρος σωλήνων (χιλ.) | 960 |
| Ικανότητα (kg/h) | 800kg/h |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Υλικό μόνωσης | Αφρός πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | 50mm200mm |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή |
| Συνολική διάσταση | 25*5*3m |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| After-sales Service | Overseas Installation, Free Technical Supporting |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum and Water Spraying Cooling |
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Delivery Time | 60DAYS |