| Σειρά σωλήνων | 50-426 mm |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικαλύψεων |
| Πιστοποίηση | CE,ISO 9001,SGS |
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Packaging Details | wodden box |
|---|---|
| Delivery Time | 2 month |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Supply Ability | 20 sets/years |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εφαρμογή | Σωλήνας παροχής αερίου |
| Μήκος | 36μ, 52μ, 72μ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
|---|---|
| Προσαρμογή | Προσαρμόσιμο |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | βαθμονόμηση οξυγόνου |
| Συνολική ισχύς εγκατάστασης | 500 kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
|---|---|
| Χωρητικότητα εξώθησης | 1000 (kg/ώρα) |
| Διάμετρος σωλήνα | 20-2200 χιλιοστά |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Εύρος σωλήνων | 300 mm-3000 mm |
|---|---|
| Υλικό | HDPE |
| Εφαρμογή | Αποχέτευση και αποχέτευση σε δημοτικές εγκαταστάσεις |
| Στυλ Εξωθητήρα | SJ90× 30, SJ100× 33 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Βίδα | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Προσδιορισμός | ΠΕ-910 |
|---|---|
| Κύριος εξωθητής | 130 |
| Διάμετρος σωλήνων (χιλ.) | 1160mm |
| Ικανότητα (kg/h) | 600kg/h |
| Μέθοδος φόρτωσης | Αυτοματοποιημένη τροφοδοσία υπό κενό |
| Βίδα | Μονόβιδα |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 110-2200mm ή προσαρμοσμένο |
| πρώτη ύλη | HDPE |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Βαθμονόμηση κενού και ψύξη ψεκασμού νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Πρωτοϋλικά | ΠΕ |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
| Κωδικός ΕΣ | 8477209000 |
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |