| Material | Plastic |
|---|---|
| Application | Pipeline Joint Closure |
| Connection | Welding |
| Application Area | Directly Buried Pre-Insulated Pipe |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλαστική ταινία και ξύλινη περίπτωση |
| Ικανότητα | 160-200 kg/ώρα |
|---|---|
| Πρώτη ύλη | Πολυαιθυλένιο (PE) |
| Λειτουργία | αντιδιαβρωτικές ταινίες |
| Γραμμή προϊόντων | Μηχανή κατασκευής αντιδιαβρωτικής ταινίας ψυχρής εφαρμογής |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Κεντρικός κινητήρας | Metabo Γερμανία |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V 50HZ |
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Συνήθως | Συνήθως συγκόλληση με το χέρι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0.5-3mm |
|---|---|
| Συνήθως | Αντικροσία & Επισκευή |
| Τύπος προϊόντος | Πίνακας PE |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Τύπος Καρδιάς Συγκόλλησης | πλαστικό |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 10-20 χιλιόγραμματα/τυλίγμα |
| Dia ράβδων. | 3.5 χιλ.-4 χιλ. |
| Χρώμα | Από τη διαταγή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Μονωτικό υλικό | Αφρός πολυουρεθάνης |
|---|---|
| Βαθμός επεξεργασίας επιφανειών | ≥SA2.5 |
| Υλικό προϊόντος | HDPE |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Περίοδος εγγύησης | 12 μηνών |
| Τύπος | Εξωθητής σωλήνας |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | Π.Ε |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
|---|---|
| Τύπος | Εξωθητής χειρός |
| Κωδικός ΕΣ | 8468800000 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 570*500*160 χιλιοστά |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |