| Κεντρικός κινητήρας | Metabo Γερμανία |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V 50HZ |
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Συνήθως | Συνήθως συγκόλληση με το χέρι |
| Ηλεκτρικό ρεύμα | AC |
| Σύστημα τροφοδοτών | Κενός τροφοδότης |
|---|---|
| Συσκευασμένα | ξύλινες περιπτώσεις και παλέτες |
| Σειρά σωλήνων | 110-2000 χιλιοστά |
| Συσκευή ελκυστήρα | Τρακτέρ από 4 έως 12 σαγόνων |
| Τέμνουσα συσκευή | ΠΛΑΝΗΤΙΚΟΣ ΚΟΠΤΗΣ |
| Στρώματα σανίδων | Πολλαπλά στρώματα |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0.5-3mm |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Κωδικός ΕΣ | 8477209000 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Αρχή | Τύπος υψηλού αέρα |
| Δυνατότητα σφουγγαρισμού | 30100mm |
| Δυνατότητα παραγωγής | 50 σετ/έτος |
| Material | Plastic |
|---|---|
| Application | Pipeline Joint Closure |
| Connection | Welding |
| Application Area | Directly Buried Pre-Insulated Pipe |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλαστική ταινία και ξύλινη περίπτωση |
| Ικανότητα | 160-200 kg/ώρα |
|---|---|
| Πρώτη ύλη | Πολυαιθυλένιο (PE) |
| Λειτουργία | αντιδιαβρωτικές ταινίες |
| Γραμμή προϊόντων | Μηχανή κατασκευής αντιδιαβρωτικής ταινίας ψυχρής εφαρμογής |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Κεντρικός κινητήρας | Metabo Γερμανία |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V 50HZ |
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Συνήθως | Συνήθως συγκόλληση με το χέρι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0.5-3mm |
|---|---|
| Συνήθως | Αντικροσία & Επισκευή |
| Τύπος προϊόντος | Πίνακας PE |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Τύπος Καρδιάς Συγκόλλησης | πλαστικό |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 10-20 χιλιόγραμματα/τυλίγμα |
| Dia ράβδων. | 3.5 χιλ.-4 χιλ. |
| Χρώμα | Από τη διαταγή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Μονωτικό υλικό | Αφρός πολυουρεθάνης |
|---|---|
| Βαθμός επεξεργασίας επιφανειών | ≥SA2.5 |
| Υλικό προϊόντος | HDPE |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Περίοδος εγγύησης | 12 μηνών |