| Δομή | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0.5-3mm |
| Κωδικός ΕΣ | 847710900 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Κωδικός ΕΣ | 847710900 |
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Στυλ | Κρατήρας |
|---|---|
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Πακέτο μεταφοράς | Στάνταρ Πακέτο |
| Κωδικός ΕΣ | 846880000 |
| Τάση | 220V 50HZ |