| ποσοστό διάβρωσης | 0.01 - 0,1 |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 00,8 - 3,0 mm |
| Χαρακτηριστικό | Μόνωση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Χρόνος παράδοσης | 80 ημέρες |
| ποσοστό διάβρωσης | 0,01- 0,1 |
|---|---|
| Χρώμα | Κάθε |
| Δύναμη | 70N |
| Πάχος | 0,8-3,0 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία | 50 - 120 C |
| Υλικό | HDPE & PE |
|---|---|
| ποσοστό διάβρωσης | 0.01-0.1 |
| Ξεφλούδισμα | 70N |
| Επίπεδα | Βασικό και αυτοκόλλητο |
| Πάχος | 00,8 - 3,0 mm |
| ισχύς εκχυλίστη | 1100w |
|---|---|
| Ταχύτητα ηλεκτροδίου συγκόλλησης | Διάμετρος 3,0 mm-4,0 mm |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
| Έλεγχος | Αυτόματο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Τετάρτη | 220V 50Hz |
|---|---|
| Συνήθως | Χειροκίνητη συγκόλληση |
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |