| Αδιάβροχος | Αδιάβροχος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Στυλ | Κρατήρας |
|---|---|
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Πακέτο μεταφοράς | Στάνταρ Πακέτο |
| Κωδικός ΕΣ | 846880000 |
| Τάση | 220V 50HZ |
| Σχήμα αριθ. | hj-30b |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων | Χαμηλή συχνότητα |
| Στυλ | Φορητός |
| Υλικό | Δόξα συγκόλλησης HDPE |
| Τάση | 220V 50HZ |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Διάμετρος της ράβδου | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| Μοντέλο εξωθητήρα | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Μετατροπέας συχνότητας | ΥΦΑΔΙ |
| Παραγωγική ικανότητα | 20kg/h |
| Κωδικός HS | 847720000000 |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
|---|---|
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP/PE/PVC |
| Πακέτο μεταφοράς | Κουτί από κράμα |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από κράμα |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
|---|---|
| Τύπος | Εξωθητής χειρός |
| Κωδικός ΕΣ | 8468800000 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 570*500*160 χιλιοστά |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Τετάρτη | 220V 50Hz |
|---|---|
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Υλικό | PP/PE/PVC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 570*500*160 χιλιοστά |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Προδιαγραφές | 570*500*160 χιλιοστά |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς | Κουτί από κράμα |
| Βάρος | 40,8 κιλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από κράμα |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |