| Τύπος προϊόντος | Πίνακας PE |
|---|---|
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000MM |
| Υλικό παραγωγής | πολυαιθυλένιο |
| Δυναμικό | 220V |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 570*500*160 χιλιοστά |
| Χρόνος παράδοσης | 7 μέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 μονάδες/μήνα |
| Διάμετρος χαλύβδινου σωλήνα | 426, 630, 720, 820,1000,1200mm |
|---|---|
| Αποτελείται από | Πρώτη επίστρωση FBE, μεσαία κόλλα, εξωτερικό στρώμα PE |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
| Εφαρμογή | Συλλέξεις αγωγών μετάδοσης υγρού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | 3π |
|---|---|
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Τύπος | Γραμμή Παραγωγής Επιχρισμάτων |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Κατάσταση | Νέος |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Size | Customized |
| Στρώματα του σκάφους | Μονό στρώμα |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Ικανότητα | 160-200 Kg/H |
| Τύπος | HDPE και PE |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Επεξεργασμένο πλαστικό | Π.Ε |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| τύπο προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Βίδα | Μονής βύθισης |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |