| Τύπος Καρδιάς Συγκόλλησης | πλαστικό |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 10-20 χιλιόγραμματα/τυλίγμα |
| Dia ράβδων. | 3.5 χιλ.-4 χιλ. |
| Χρώμα | Από τη διαταγή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | Φ60mm-Φ1420mm |
|---|---|
| Τύπος εξωθητών | Εξαγωγέας με μία μόνο βίδα |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώματα |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Πρότυπο προϊόντος | 3LPE-PP-3 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V/50Hz |
|---|---|
| Χρησιμοποιημένο υλικό | FBE σκόνη, σύνδεσμος, πολυαιθυλένιο |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Υψηλή |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώσεις (FBE+Ακολλητικό+Πολυαιθυλένιο) |
| Διάμετρος σωλήνα | Φ219-Φ1420mm |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώσεις (FBE+Ακολλητικό+Πολυαιθυλένιο) |
|---|---|
| Μέθοδος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Συγκολλητικό υλικό | Εποξική ρητίνη |
| Κατανάλωση | 1000-1500 μέτρα ανά ώρα |
| Χρώμα προϊόντος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Διάμετρο φύλλου | 1000-2000 χιλιοστά |
| Πιστοποίηση προϊόντος | ISO9001 |
| Μέθοδος κοπής | Τρίψιμο με κυλίνδρους |
| Υλικό | PE, PP |
| Τύπος Καρδιάς Συγκόλλησης | πλαστικό |
|---|---|
| Τύπος ράβδου συγκόλλησης από ανοξείδωτο χάλυβα | ΠΕ/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Δύναμη συγκόλλησης | AC |
| Dia ράβδων. | 3.5 χιλ.-4 χιλ. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Εφαρμογή | Εκτόξευση φύλλων / χαρτών |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.22mm |
| Πιστοποίηση προϊόντος | ISO9001 |
| Χρώμα προϊόντος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό προϊόντος | PE PP |
| Packaging Details | Packing according to Machine |
|---|---|
| Delivery Time | come to an agreement in respect of the delivery time |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Huashida |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |