| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Κωδικός ΕΣ | 847710900 |
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Υλικό | HDPE & PE |
|---|---|
| Εξοργιστής | T-Die (Flat Die) |
| Ικανότητα | 150 - 500 kg/h |
| Εξουσία | 380V / 3 Phase / 50Hz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 μονάδες/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συνήθως | Αντικροσία & Επισκευή |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Πίνακας PE |
| Διάμετρο του μανίκου | 1000MM |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Προδιαγραφές | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
|---|---|
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Model NO. | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw Type | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Model | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
|---|---|
| Επένδυση | ΠΕ εκτόξευση |
| Πυκνότητα της ηποξυγόνου | Περισσότερα από 170 μm |
| Κάμψη | 15-90 μοίρες |
| Αποτελείται από | Πρώτη επίστρωση FBE, μεσαία κόλλα, εξωτερικό στρώμα PE |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V/50Hz |
|---|---|
| Χρησιμοποιημένο υλικό | FBE σκόνη, σύνδεσμος, πολυαιθυλένιο |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Υψηλή |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώσεις (FBE+Ακολλητικό+Πολυαιθυλένιο) |
| Διάμετρος σωλήνα | Φ219-Φ1420mm |
| Τετάρτη | 220V 50Hz |
|---|---|
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Υλικό | PP/PE/PVC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 570*500*160 χιλιοστά |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |