| Σχήμα αριθ. | hj-30b |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων | Χαμηλή συχνότητα |
| Στυλ | Φορητός |
| Υλικό | Δόξα συγκόλλησης HDPE |
| Τάση | 220V 50HZ |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Εφαρμογή | Συσκευές σωλήνων σωλήνων από χάλυβα |
|---|---|
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ | Κατά-διάβρωση |
| χρώμα | Μαύρος |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Μέγιστο πλάτος | 1000 χλστ |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Διάμετρος της ράβδου | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| Μοντέλο εξωθητήρα | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Μετατροπέας συχνότητας | ΥΦΑΔΙ |
| Παραγωγική ικανότητα | 20kg/h |
| Κωδικός HS | 847720000000 |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3mm |
|---|---|
| Διάμετρο του μανίκου | 750-800mm |
| δύναμη αποφλοίωσης | >150 N/cm (ASTM D1000) |
| Ποσοστό πρόσληψης νερού | 0,05% (ASTM D570) |
| Αντοχή εφελκυσμού | 15-20Mpa (ASTM D638) |
| Δυναμικότητα | 1000-2000 μέτρα την ημέρα |
|---|---|
| εύρος εκπομπής | 159 χλστ |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώσεις (FBE, κόλλα, PE) |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Ταχύτητα παραγωγής | 3-12m/Min |
| Διάμετρος βίδες | 120 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα βίδας | 4-40r/min |
| Διάμετρος κυλίνδρου τροφής | 120 χιλιοστά |
| Δύναμη κινητήρα | 90 kW |
| Χρόνος παράδοσης | 8 εργάσιμες ημέρες |
| Εφαρμογή | Τεχνικός ψεκάζοντας εξοπλισμός |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 200-1420 mm |
| Ικανότητα εκτόξευσης | 350 kg/ώρα |
| Τύπος μεθόδου | Αυτοματοποιημένο |
| Πηγή ενέργειας | Περίπου 1650 kW |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0.5-3mm |
| Κωδικός ΕΣ | 847710900 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |