| Στρώματα του σκάφους | Ενιαίο πιάτο |
|---|---|
| Προσαρμογή | Προσαρμόσιμο |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000 χλστ |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Υλικό | Π.Ε |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Χρωματισμός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διοχέτευση αγωγών Αντοκρωσίας |
| Δάχος | 2.0/2.5/3.5mm |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Σύνδεση | Εξεργασία με συγκόλληση |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3mm |
|---|---|
| Διάμετρο του μανίκου | 750-800mm |
| δύναμη αποφλοίωσης | >150 N/cm (ASTM D1000) |
| Ποσοστό πρόσληψης νερού | 0,05% (ASTM D570) |
| Αντοχή εφελκυσμού | 15-20Mpa (ASTM D638) |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |