| Υλικό | EPDM/NBR |
|---|---|
| Χρήση | Air Condition Cooper Protector |
| Μεικτό βάρος συσκευασίας | 1000.000 κιλά |
| Πλάτος φύλλου | 1200-1500mm |
| Πάχος σωλήνα | 5-40mm |
| Κωδικός HS | 847720000000 |
|---|---|
| Επεξεργασμένη πλαστική | Π.Ε |
| μέθοδος ψύξης | Υδροψύξη |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εφοδιασμός εμπορευματοκιβωτίων, θαλάσσιες μεταφορές |
| Σχήμα αριθ. | 200600mm |
|---|---|
| Υλικό | PP/PE |
| Αριθμός Βίδας | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| HDPE | 600kg/H |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Δωρεάν Τεχνική Συμβουλευτική και Εκπαίδευση κ.λπ. |
|---|---|
| Εγγύηση | 6-12 μηνών |
| Τύπος προϊόντος | PE |
| Στρώματα του σκάφους | Μονό Πιάτο |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
|---|---|
| πλάτος | Φτάστε έως και 8000 mm |
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | PE, PP, Pet, PVC, EVA κ.λπ |
| Πάχος | 0.13.0mm |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις Επεξεργασίας Λυμάτων |
| Εφαρμογή | πλαστικό, μέταλλο |
|---|---|
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Αδιάβροχος | Αδιάβροχος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
|---|---|
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Χρήση | Επίστρωση αρμών πεδίου |
| Τύπος και Μέγεθος | με ρολό ή κομμένο κομμάτι ανάλογα με τον πελάτη |
| Συγκολλητικός | EVA |
| Χρήση | Επίστρωση αρμών πεδίου |
|---|---|
| Αδιάβροχος | Αδιάβροχος |
| Υλικό Βάσης | Π.Ε |
| Συγκολλητικός | EVA |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |