| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3mm |
|---|---|
| Διάμετρο του μανίκου | 750-800mm |
| δύναμη αποφλοίωσης | >150 N/cm (ASTM D1000) |
| Ποσοστό πρόσληψης νερού | 0,05% (ASTM D570) |
| Αντοχή εφελκυσμού | 15-20Mpa (ASTM D638) |
| Τετάρτη | 220V 50Hz |
|---|---|
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Υλικό | PP/PE/PVC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 570*500*160 χιλιοστά |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Χρώμα προϊόντος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Διάμετρο φύλλου | 1000-2000 χιλιοστά |
| Πιστοποίηση προϊόντος | ISO9001 |
| Μέθοδος κοπής | Τρίψιμο με κυλίνδρους |
| Υλικό | PE, PP |