| Υλικό | Πολυπροπυλένιο PP |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1 - 8 μέτρα/λεπτά |
| Εποξειδικό Πάχος | Πάνω από 190 μμ |
| Πάχος διαφήμισης | 150 - 270 μμ |
| Πάχος PP | 2 - 5 χιλ. |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
|---|---|
| Υλικό | PP/PE/PVC |
| Πακέτο μεταφοράς | Κουτί από κράμα |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από κράμα |
| Τύπος Καρδιάς Συγκόλλησης | πλαστικό |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 10-20 χιλιόγραμματα/τυλίγμα |
| Dia ράβδων. | 3.5 χιλ.-4 χιλ. |
| Χρώμα | Από τη διαταγή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Ευέλικτη παραγωγή | Ευφυής παραγωγή |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 65*4*3,5μ, 80*4*3,5μ |
| Μοντέλο μετάδοσης | Εύκαμπτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Χρόνος παράδοσης | 80 ημέρες |
| Ικανότητα | 160-200 kg/ώρα |
|---|---|
| Πρώτη ύλη | Πολυαιθυλένιο (PE) |
| Λειτουργία | αντιδιαβρωτικές ταινίες |
| Γραμμή προϊόντων | Μηχανή κατασκευής αντιδιαβρωτικής ταινίας ψυχρής εφαρμογής |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Χαρακτήρας | Σύνθετο Σχεδιασμό Ελαφρύς Βάρους |
|---|---|
| Ηλεκτρικό ρεύμα | Κλιματισμός |
| Κεντρικός κινητήρας | Γερμανικό Metabo |
| Τετάρτη | 220V-230V |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Μονωτικό υλικό | Αφρός πολυουρεθάνης |
|---|---|
| Βαθμός επεξεργασίας επιφανειών | ≥SA2.5 |
| Υλικό προϊόντος | HDPE |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Περίοδος εγγύησης | 12 μηνών |
| Σχήμα αριθ. | hj-30b |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | Χαμηλή συχνότητα |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
| Υλικό | Δόξα συγκόλλησης HDPE |
| Τετάρτη | 220V 50Hz |
| Σχήμα αριθ. | hj-30b |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | Χαμηλή συχνότητα |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
| Υλικό | Δόξα συγκόλλησης HDPE |
| Τετάρτη | 220V 50Hz |
| Σχήμα αριθ. | hj-30b |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων | Χαμηλή συχνότητα |
| Στυλ | Φορητός |
| Υλικό | Δόξα συγκόλλησης HDPE |
| Τάση | 220V 50HZ |