| Δυνατότητα κοπής | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Συγκεκριμένη πυκνότητα | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| αντοχή σε έλξη | 20 MPA |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 350% |
| Χρόνος παράδοσης | 10workdays |
| Δυνατότητα κοπής | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Συγκεκριμένη πυκνότητα | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| αντοχή σε έλξη | 20 MPA |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 350% |
| Χρόνος παράδοσης | 10workdays |
| Δυνατότητα κοπής | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Συγκεκριμένη πυκνότητα | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| αντοχή σε έλξη | 20 MPA |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 350% |
| Χρόνος παράδοσης | 10workdays |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | One Feed |
|---|---|
| Βίδα | Μονόβιδα |
| Δομή καναλιού βιδών | Βαθύ βίδα |
| Τύπος | Μηχανή χύτευσης με εξώθηση χειρός |
| Δομή συναρμολόγησης | Συμπληρωματικός τύπος εκχυλίσματος |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Υλικό | HDPE & PE |
|---|---|
| Εξοργιστής | T-Die (Flat Die) |
| Ικανότητα | 150 - 500 kg/h |
| Εξουσία | 380V / 3 Phase / 50Hz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Αδιάβροχος | Αδιάβροχος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Σχήμα αριθ. | hj-30b |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων | Χαμηλή συχνότητα |
| Στυλ | Φορητός |
| Υλικό | Δόξα συγκόλλησης HDPE |
| Τάση | 220V 50HZ |
| Στυλ | Κρατήρας |
|---|---|
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Πακέτο μεταφοράς | Στάνταρ Πακέτο |
| Κωδικός ΕΣ | 846880000 |
| Τάση | 220V 50HZ |